Jak płacić 29 gr za cały dzień rozmów w Plusie na kartę

Chcesz dzwonić 29 gr za cały dzień w plusie na kartę.

Aktualnie płacisz 69 gr za cały dzień rozmów  w Plusie. Musisz mieć starą taryfę Plus na kartę. Nowe taryfy nie mają tej promocji.

Kup nowy starter  z taryfą plus na kartę lub gdy jesteś w Simplusie , 36.6 albo Samych Swoich to przejdź do nowej taryfy kodem *147*11# i naciśnij przycisk zadzwoń. Koszt włączenia taryfy3 zł. Gdy zmienisz taryfę to zachowujesz swój staż w sieci lecz tracisz wszystkie pakiety,usługi i promocje dostępne w starej taryfie. 

Zanim to zrobisz zastanów się czy to Ci się opłaci bo nie będziesz już mógł wrócić do starej taryfy.

Za krajowe SMS-y zapłacisz 19 gr, MMS-y 40 gr.

Połączenia z internetem będą rozliczane osobno za dane wysyłane i odebrane w paczkach 100 KB za 49 gr. Rozpoczęcie transmisji z internetem będzie Cię kosztować 89 gr.

Korzyści ze zmiany taryfy:

  • płacisz 29 gr za pierwszą rozmowę na numer w sieci Plus w danym dniu następne rozmowy na numery w plusie do godziny 24:00 są darmowe. Od 25 lipca 2012 cena wzrośnie do 69 gr za pierwszą rozmowę w Plusie. Nielimitowane rozmowy w Plusie aktywujesz kodem *136*11*01#(jednorazowa opłata aktywacyjna 1,5 zł). Dezaktywacja kod *136*00*01#. Jeśli masz włączoną jednocześnie usługę wybrane numery w plusie to połączenia te będą rozliczane według usługi wybrane numery.
  • nielimitowane SMS-y w plusie. Pierwszy SMS w danym dniu do sieci plus jest płatny 39 gr następne do północy są bezpłatne. Kod do aktywacj*136*11*02# . Opłata jednorazowa 1,5 zł . Dezaktywacja  kod *136*00*02# . Promocja wyklucza się z SMS-ami do wszystkich za 3 gr. Naliczana jest opłata 3 gr za każdy SMS.
  • 3 gr SMS do wszystkich sieci. Aktywacja kod *136*11*03# . Płacisz opłatę aktywacyjną 5 zł za 30 dni. Usługa odnawiana automatycznie jeśli stan Twojego konta na to pozwala. Dezaktywacja kod *136*00*03#.
  • nielimitowane rozmowy z 5 wybranymi numerami  w sieci plus. Opłata aktywacyjna 5 zł za 30 dni. Kod na dodanie numeru *104*11*48numer telefonu wybranej osoby#, Usunięcie dodanego numeru *104*00*48 numer_telefonu_do_usunięcia#. Sprawdzenie wpisanych numerów *104#.

 Co tracisz:

  • nie możesz już wrócić do starej taryfy (Simplus, Twój Profil, Nowy Simplus, Team7, Easy, 36i6, PiszMówDobowy, Sami Swoi).
  • możliwość wykonywania krótkich rozmów bo nawet rozmowa kilkusekundowa będzie Cię kosztowała 29 gr do Orange, T-Mobile, Cyfrowego Polsatu i na numery stacjonarne . Do Play zapłacisz 73 gr za minute , CenterNetu 81 gr za minutę
  • Miałeś taryfę Simplus tracisz: 29 groszy za całą rozmowę w sieci plus, wybrany numer z innej sieci. Sprawdź co stracisz w innych starych taryfach zanim przejdziesz na taryfę plus na kartę. Zajrzyj do archiwum ofert i sprawdź swoją starą taryfę.
Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Chcę usunąć usługe 29 gr za rozmowę,ale żaden kod mi nie pasuje. Usługa dalej aktywna,są może jakieś inne kody? Wiem,że trzeba wpisać *00* w środkowe miejsce, ale nie pamiętam jakim kodem ją aktywowałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>